Гуманітарна допомога

На даний час керівництво та народ України перебувають під тиском російської навали.
За результатами чотирьох місяців війни ми робимо висновок, що державні інституції через жорсткі умови зруйнованої економіки, відтоку людей, постійний психологічний тиск, військове забезпечення фронту, не в стані прийняти на забеспечення всіх потерпілих громадян, які виїхали з окупованих територій або зараз знаходяться безпосередньо в зоні проведення активних бойових дій.
Ситуація на фронті та окупованих територіях дає розуміння того, що постраждалі українці, які зараз знаходяться на контрольованій території України мають два шляхи: залишатись в Україні або виїжджати за кордон, до країн Європи чи далі.

Наша команда однодумців буде і далі і робити все залежне аби допомогти нашим громадянам, воїнам та економіці України. І ось про що я хочу вас попросити: давайте ми, всі разом допоможемо тим українцям, які були вимушені покинути свої домівки та зараз шукають мирного життя. Ми повинні докласти всі зусилля, щоб ці люди відчували себе у наших містах як вдома. Ми розуміємо, що держава під час війни не може закрити всі проблемні питання біженців з тимчасово окупованих територій. 

Фонд Задля України вже посильними зусиллями разом з волонтерами та іншими благодійними та волонтерськими організаціями надає допомогу біженцям, що знаходяться не тільки у Запоріжжі, а й в інших містах. В основному це гуманітарна допомога. Але біженцям також дуже важливо допомогти з винайманням житла, пошуком роботи, підготовкою дітей до нового навчального процесу.

Як ви можете допомогти:

1. Фонд “Задля України” надає гуманітарну допомогу Українцям постраждалим від військової агресії росії. З переліком необхідного ви можете ознайомитися за посиланням.

2. Ми маємо склад в місті Запоріжжі. Заповніть будь ласка гугл-форму, щоб ми могли підготуватись до Вашого приїзду. Перед завантаженням заповніть будь ласка файл маркування, заповніть його та наліпіть на коробки.

3. Якщо ви маєте можливість надати житло для вимушених переселенців, постраждалим в наслідок військової агресії росії просимо зареєструватись за посиланням.

4. Зокрема Ви можете надати фінансову допомогу з цільовою метою для гуманітарних потреб біженців або вимушених переселенців. Ці кошти будуть втрачені на вищє визначені потреби.